Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: راهنما

en: Search box
fa: جعبه جستجو

en: Footer
fa: پاورقی

en: next
fa: بعدی

en: first
fa: اول

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: Primary
fa: اصلی

en: Status message
fa: پیام وضعیت

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
