Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Search box
gl: Caixa de busca

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: next
gl: seg

en: first
gl: primeiro

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Highlighted
gl: Resaltado
