Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Search box
he: תיבת חיפוש

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: next
he: הבא

en: first
he: ראשון

en: previous
he: קודם

en: last
he: אחרון

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Highlighted
he: מובלט

en: Top Bar
he: סרגל עליון
