Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Search box
is: Leitarkassi

en: Footer
is: Fótur

en: first
is: fyrsta

en: previous
is: fyrri
