Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Search box
ja: 検索ボックス

en: Footer
ja: フッター

en: next
ja: 次

en: first
ja: 1番目

en: previous
ja: 前

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Status message
ja: ステータスメッセージ

en: Highlighted
ja: ハイライト
