Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Search box
lt: Paieškos langelis

en: Footer
lt: Poraštė

en: next
lt: toliau

en: first
lt: pirmas

en: previous
lt: atgal

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Highlighted
lt: Paryškintas
