Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Search box
lv: Meklēšanas nostūris

en: Footer
lv: Kājene

en: next
lv: nākamais

en: first
lv: pirmais

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Highlighted
lv: Izgaismots
