Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Search box
pt: Caixa de procura

en: Footer
pt: Rodapé

en: next
pt: seguinte

en: first
pt: primeiro

en: previous
pt: anterior

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Primary
pt: Primário

en: Secondary
pt: Secundário

en: Status message
pt: Mensagem de estado

en: Highlighted
pt: Destacado
