Twitter's Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Search box
th: กล่องค้นหา

en: next
th: ถัดไป ›

en: previous
th: ‹ ก่อนหน้า

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Status message
th: สถานะข้อความ

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
