Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Confirm
af: Bevestig

en: Remove
af: Verwyder

en: Comments
af: Kommentaar

en: Search
af: Soek

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: Create
af: Skep

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Apply
af: Pas toe

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
