Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Search
am: ፈልግ

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን
