Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Comments
ast: Comentarios

en: Search
ast: Guetar

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: Create
ast: Crear

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
