Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Comments
be: Каментары

en: Search
be: Пошук

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Create
be: Стварыць

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Apply
be: Ужыць

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент

en: Restore
be: Аднавіць

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: (active tab)
be: (актыўны таб)

en: Update style
be: Абнавіць стыль

en: Add effect
be: Дадаць эфект
