Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Remove
bg: Премахни

en: Comments
bg: Коментари

en: Search
bg: Търси

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: Create
bg: Създаване

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Apply
bg: Търси

en: Restore
bg: Възстанови

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню

en: (active tab)
bg: (активен раздел)
