Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Add another item
bo: ནང་ཚན་གཞན་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: (active tab)
bo: ༼སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཤོག་བྱང༽

en: Update style
bo: བཟོ་ལྟ་གསར་སྒྱུར་བྱེད

en: Add effect
bo: སྣང་བརྙན་ཁ་སྣོན་བྱེད
