Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Remove
bs: Ukloni

en: Comments
bs: Komentari

en: Search
bs: Pretraga

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Apply
bs: Primjeni

en: Add another item
bs: Dodaj još jednu stavku
