Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Comments
cs: Komentáře

en: Search
cs: Hledat

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Create
cs: Vytvořit

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Apply
cs: Použít

en: Add another item
cs: Přidat další položku

en: Restore
cs: Obnova

en: Rebuild
cs: Znovu sestavit

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Update style
cs: Aktualizovat styl

en: Add effect
cs: Přidat efekt
