Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Remove
cy: Symud

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Search
cy: Chwilio

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Create
cy: Creu

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: Apply
cy: Ceisio
