Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Comments
el: Σχόλια

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Create
el: Δημιουργία

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Add another item
el: Προσθήκη ενός ακόμα αντικειμένου

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: (active tab)
el: (ενεργή καρτέλα)

en: Update style
el: Ενημέρωση στυλ

en: Add effect
el: Προσθήκη εφέ
