Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Confirm
et: Kinnita

en: Remove
et: Eemalda

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Search
et: Otsing

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Create
et: Loo

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Apply
et: Rakenda

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Restore
et: Taastamine

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Update style
et: Uuenda stiili

en: Add effect
et: Lisa efekt
