Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Search
eu: Bilatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Create
eu: Sortu

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Apply
eu: Ezarri

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: Restore
eu: Leheneratu

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)
