Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Comments
fil: Mga puna

en: Search
fil: Hanapin

en: Import
fil: Angkatin

en: Export
fil: Luwasin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Update
fil: Gawing bago

en: Add
fil: Idagdag

en: Add new comment
fil: Magdagdag nang bagong puna

en: Main menu
fil: Pangunahing menu

en: Secondary menu
fil: Pangalawang menu
