Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Remove
ga: Bain

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Add new comment
ga: Cuir ráiteas nua leis

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
