Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Remove
gl: Quitar

en: Comments
gl: Comentarios

en: Search
gl: Buscar

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Create
gl: Crear

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Apply
gl: Aplicar

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Restore
gl: Restaurar

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Download feature
gl: Descargar funcionalidade

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Update style
gl: Actualizar estilo

en: Add effect
gl: Engadir efecto
