Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Confirm
he: אישור

en: Remove
he: הסרה

en: Comments
he: תגובות

en: Search
he: חיפוש

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Create
he: יצירה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Apply
he: החל

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: Restore
he: שחזור

en: Rebuild
he: בנה מחדש

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Download feature
he: הורד תכונה

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Update style
he: עדכון סיגנון

en: Add effect
he: הוספת אפקט

en: Add and configure
he: הוסף והגדר

en: Save and add
he: שמור והוסף
