Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Confirm
ja: 確認

en: Remove
ja: 削除

en: Comments
ja: コメント

en: Search
ja: 検索

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Save
ja: 保存

en: Update
ja: 更新

en: Add
ja: 追加

en: Create
ja: 作成

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Apply
ja: 適用

en: Add another item
ja: 別のアイテムを追加

en: Restore
ja: 復元

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: (active tab)
ja: (アクティブなタブ)

en: Update style
ja: 更新スタイル

en: Add effect
ja: エフェクトの追加
