Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Remove
jv: Buwang

en: Comments
jv: Komèntar

en: Search
jv: Goléki

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: Create
jv: Gawé

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Add another item
jv: Tambah item liyané

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: (active tab)
jv: (tab aktif)

en: Update style
jv: Nganyari gagrag

en: Add effect
jv: TAmbah efek
