Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Search
ka: ძიება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Create
ka: შექმნა

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Update style
ka: სტილის განახლება

en: Add effect
ka: ეფექტის დამატება
