Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Confirm
kk: Растау

en: Remove
kk: Өшіру

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Search
kk: Іздестіру

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Create
kk: Қосу

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу
