Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Remove
km: យកចេញ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: Create
km: បង្កើត

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Add another item
km: បន្ថែម​ធាតុ​មួយ​ទៀត

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)

en: Update style
km: ធ្វើ​ច្ចុប្បន្នភាព​រចនាប័ទ្ម

en: Add effect
km: បន្ថែម​បែប​ផែន
