Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Confirm
kn: ದೃಢೀಕರಣೆ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
