Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Create
ku: درووستکردن

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Update style
ku: نوێکردنەوەی شێواز

en: Add effect
ku: زیادکردنی کاریگەری
