Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ

en: Secondary menu
lo: ເມນູທີ່ສອງ

en: (active tab)
lo: (ແຖບທີ່ກຳລັງໃຊ້ງານ)
