Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Comments
lt: Komentarai

en: Search
lt: Paieška

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Create
lt: Kurti

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Update style
lt: Atnaujinti stilių

en: Add effect
lt: Pridėti efektą
