Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Comments
lv: Komentāri

en: Search
lv: Meklēt

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Create
lv: Izveidot

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Update style
lv: Atjaunināt stilu

en: Add effect
lv: Pievienot efektu
