Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Remove
mg: Esory

en: Comments
mg: Heviteny

en: Search
mg: Karoka

en: Update
mg: Ovana

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao
