Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
mk: Потврда

en: Remove
mk: Одстрани

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Add
mk: Додај
