Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Remove
mn: Устгах

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Search
mn: Хайх

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Add another item
mn: Өөр зүйл нэмэх

en: Main menu
mn: Гол цэс
