Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Remove
mr: काढा

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Search
mr: शोध

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Rebuild
mr: पुनर्बांधणी
