Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
