Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Remove
nn: Fjern

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Search
nn: Søk

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: Create
nn: Lag

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Apply
nn: Bruk

en: Add another item
nn: Legg til ei ny rad

en: Main menu
nn: Hovudmeny
