Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Remove
os: Схаф

en: Comments
os: Комментари

en: Search
os: Агуырд

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
