Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ
