Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Remove
pl: Usuń

en: Comments
pl: Komentarze

en: Search
pl: Szukaj

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Create
pl: Utwórz

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: Restore
pl: Przywróć

en: Rebuild
pl: Przebuduj

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Download feature
pl: Pobierz funkcjonalność

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: Update style
pl: Aktualizuj styl

en: Add effect
pl: Dodaj efekt

en: Add and configure
pl: Dodaj i konfiguruj
