Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Confirm
ps: تاييد

en: Remove
ps: لركول

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Search
ps: لټون

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Update style
ps: ډول اوسمهالیزول
