Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Remove
ru: Удалить

en: Comments
ru: Комментарии

en: Search
ru: Поиск

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: Add
ru: Добавить

en: Create
ru: Создать

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Apply
ru: Применить

en: Add another item
ru: Добавить ещё

en: Restore
ru: Восстановить

en: Rebuild
ru: Перестроить

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Download feature
ru: Загрузить особенность

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: (active tab)
ru: (активная вкладка)

en: Update style
ru: Обновить стиль

en: Add effect
ru: Добавить эффект

en: Add and configure
ru: Добавить и настроить
