Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Search
se: Oza

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: Add another item
se: Lasit eará elemeantta
