Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Search
si: සොයන්න

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න
