Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Remove
sl: Odstrani

en: Comments
sl: Komentarji

en: Search
sl: Išči

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...
