Twitter's Bootstrap (7.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Remove
sq: Hiq

en: Comments
sq: Komente

en: Search
sq: Kërko

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Create
sq: Krijo

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: (active tab)
sq: (tab aktive)
